top of page
  • Writer's pictureLCSC

LCSC savanorystė paminėta kelionėje laivu

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pietų pakrantėje (LCSC) savanoriai nuo Braighton iki Southampton susibūrė pasidžiaugti savo indėliu organizuojant lietuvybės ir muzikos festivalį "Laisvės Pavasaris 2023". Savanorystė mūsų veiklos pagrindas, čia įdedame daug altruistinio darbo, pastangų, netrūksta ir bemiegių naktų, tačiau vieningai džiaugiamės rezulatais, kurie mus suvienijo siekti bendro tikslo.

Nemenka užduotis - suburti vienminčius žmones, kurie nori būti naudingi, nori prisidėti prie pokyčių, kurti ir įgyvendinti idėją. Mes džiaugiamės, turėdami tokį nuostabų renginį - lietuvių kultūros dieną, kuri kiekvienais metais sukviečia ne tik vis daugiau svečių, bet ir savanorių, kurie nori prisidėti, kad ši tradicija tęstųsi ir išliktų tokia unikali. Unikali visų pirma tuo, kad renginys kuriamas ir įgyvendinamas tik savanoriškais pagrindais. Kiekvienais metais, paskutinį kovo mėn. savaitgalį Anglijos pietuose, "Laisvės pavasario" renginio metu minima Lietuvos Nepriklausomybės diena, kur visų tautų miesto svečiai ir gyventojai susipažįsta su Lietuvos istorija, kultūra, papročiais, maistu bei muzika.

Gegužės 14 d. Chichester kanalu išplaukė laivas, pasipuošusių moterų, vyrų ir vaikų. Čia skambėjo dainos, juokas, džiaugėmės gamtos vaizdais ir dėkojom vieni kitiems už tai, kad esame, kad suprantame, kad padedame, kad mokame duoti bei dalintis.

Renginio metu padėkota:

LCSC jauniesiems savanoriams: Monikai Latvėnaitei, Emilijai Visokinskaitei, Jonui Dilbai, Evelinai Kisliak, Vakariui Šilaikiui, kurie tapo tikru įkvėpimu mūsų bendruomenės nariams.

LCSC bendruomenės angelams sargams: Dainiui Dilbai, Arnui Ilevičiui, Reginai Ruškienei, Vitalijui Jakaičiui, Stasiui Zederstremui, kurie savanoriauja renginio komandos saugumo ir gerovės labui.

LCSC Lietuvių kultūros paveldo ir turizmo ambasadoriams: Laurai Šimanskaitei, Jūratei Bayliss, Rasai Bagdonienei, Irenai Kliz, Aušrinei Lacitei, Kristinai Šestakovai, Ingridai, Ryčiui, Gintarui, Rimui Rukuižoms kurie įgalino kitus atrasti ir įvertinti mūsų tautos kultūros, istorijos ir maisto paveldą, jūsų dėka šis festivalis tapo tikru traukos centru.

Bendruomenės jausmo kūrėjoms: Simonai Dutovienei, Alinai Stančiauskaitei, Živilei Kavaliauskaitei. Tai yra savanoriai, kurie įsitraukia ir tampa pozityviu pavyzdžiu, kad savanorystė tai ne imti, bet ir duoti. Bendruomenė niekada neturėtų jausmo pojūčio, jei ne žmonės, kurie jį sukūria savo draugiškumu, priėmimu, komunikabilumu, ryšiais, gebėjimais, talentais, bei turimais resursais, kuriais drąsu dalintis.

Bendruomenės aplinkosaugininkams: Linai Latvėnaitei, Renatui Kižiui, Laurai Paškevičiūtei, Aurelijai Martinaitienei. Jie saugoja, gerina, puoselėja ir palaiko LCSC bendruomeniškumą ir pozityvią organizacijos atmosferą. Tai, žmonės, kaip sodininkai, kurių dėka puoselėjama tik tai kas gražu, gyva, tikra ir reikalinga. Greta jų bendruomenė tampa geresne vieta mums visiems.

Įkvepiantiems savanoriams: Gintarei Ulevičiūtei, Linai Dargužaitei, Valdemarai Leonickienei, Dianai Gavorskytei, kurie savanoriauja ir skiria savo laiką bei įgūdžius, kad būtų naudingi mūsų bendruomenės žmonėms.

Šių žmonių pripažinimas tai pavyzdys, patvirtinantis, kad LCSC visada buvo atvira visiems, kurie nori praverti mūsų duris, kurie nori žengti drauge tolyn, kurie nori stengtis vardan mūsų pačių. Šių žmonių dėka turime bendruomenę, kur esate reikalingi, kur esate naudingi, kur galite būti įsitraukę ir prisidedantys prie pokyčių tiek sau, tiek mums visiems, kur galime mėgautis gyvenimu savo bendruomenėje.288 peržiūros0 komentarų

Kommentarer


bottom of page